Відкрита лекція з нагоди Дня Конституції України на тему «Захист конституційних прав та свобод людини і громадянина».

29 червня 2021 року на базі Дубенської філії та Дубенського фахового коледжу Університету Україна для студентів було проведено відкриту лекцію з нагоди Дня Конституції України на тему «Захист конституційних прав та свобод людини і громадянина».

Мета даного заходу полягала в тому, щоб надати загальну характеристику Конституції України, проаналізувати основні конституційні права та свободи людини і громадянина та способи їх захисту.

На початку лекції Головний спеціаліст відділу «Дубенське бюро правової допомоги» Людмила Юхимчук роз’яснила поняття «конституція», охарактеризувала Конституцію Україні та проаналізувала її структуру, а також основні зміни, які були внесені до неї. Окрема увага була відведена проблематиці реалізації Основного закону на практиці.
Надалі волонтер системи БПД Катерина Гнатюк під час свого виступу звернула увагу на перелік конституційних прав та свобод людини і громадянина, які закріплені в розділі ІІ Конституції України та охарактеризувала основні з них, які є актуальними для студентів.

На закінчення лекції волонтер системи БПД Валентина Легкобит для закріплення отриманої інформації було проведено вікторину «Як добре ти знаєш Конституцію України».

Наприкінці заходу учасники заходу отримали відповіді на поставленні запитання. Було змістовно та пізнавально, дякуємо організаторам та волонтерам)