Рекламне агенство IDMedia проводить конкурс на вручення грантових виплат для учнів і студентів.

“Рекламне агенство IDMedia проводить конкурс на вручення грантових виплат для учнів і студентів. Цей грант створений з метою розвитку рівня економічної освіти серед молоді. Рекламне агенство IDMedia вважає, що гарне майбутнє держави перебуває в руках молодих людей. Цікаво, що в нашій країні молоді громадяни все більше цікавляться маркетингом і рекламою. Адже саме маркетинг допомагає вирішити безліч питань пов’язаних як з повсякденністю, так і з міжнародними питаннями.
Учасникам пропонують написати унікальну статтю розміром від 10 до 30 тисяч символів. Статтю можна написати українською або російською. Найголовніше — викласти в ній тільки перевірені факти.
Для написання можна обрати одну з запропонованих тем:
1. Основні цілі і завдання зовнішньої реклами. Ретроспективи і перспективи розвитку зовнішньої реклами
2.Зовнішня реклама: огляд основних форматів, розрахунок показників ефективності і чому формат 3х6 найпопулярніший розмір в Україні.
3.Значимість і місце зовнішньої реклами в цифровому світі. Зовнішня реклама як засіб формування іміджу компанії. Як буде виглядати зовнішня реклама через 10 … 20 … 30 років?
4.ЗУ про рекламу. Що повинен знати рекламодавець, щоб його реклама відповідала законодавству.
5. Маркетингові стратегії зовнішньої реклами. Хитрощі маркетологів: огляд і аналіз основних.

Деталі за умовами гранту можеш знайти на сторінці гранту. https://idmedia.ua/about/grant
Контакти організаторів:
grant@idmedia.com.ua