Інформація про заклад

Збудуй храм, а люди в нього прийдуть

Розмова піде про Дубенську філію Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна», де здійснюється підготовка фахівців за освітньо-професійними програмами молодшого спеціаліста і бакалавра за спеціальностями «Комп’ютерна інженерія», «Облік і оподаткування», «Фінанси, банківська справа і страхування», «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», «Право».

З цього приводу наш кореспондент зустрівся із директором Дубенської філії, Заслуженим працівником освіти України Володимиром Музикою (на фото).

– Маю нагоду звернутися із закликом зробити правильний життєвий вибір, я його розумію як орієнтацію на здобуття вищої світи. Сьогодні Україні потрібні високоосвічені, професійні, духовно збагачені, морально бездоганні фахівці. Саме від вас, молодь, залежить майбутнє нашої країни. Вам будувати нові професійні стандарти, нові моделі відносин. А це полягає в тому, яку дорогу в житті вибрати, перевагу якій професії надати і в якому навчальному закладі одержати освіту. Ви вивчаєте довідники, радитесь з рідними, вчителями, друзями. Прислухайтесь і до нас. Університет «Україна» – це перший вищий начальний заклад III-IV рівнів акредитації у Дубно.

– Володимире Павловичу, ваш навчальний заклад за віком зовсім молодий. Тож що вдалося вже зробити?

– До послуг наших студентів сучасний інтер’єр аудиторій, комп’ютерні класи та оснащені новітнім обладнанням лабораторії, безкоштовне користування мережею Інтернет, потужний бібліотечний фонд та електронна бібліотека, гнучка система знижок в оплаті за навчання, досконала навчально-методична база, повноцінне культурне і спортивне студентське життя, пункт харчування, безкоштовна юридична клініка, комфортабельний гуртожиток.

– Але, як відомо, кожен вищий навчальний заклад славиться іменами своїх викладачів, тобто, професурою…

– Ось і ви про синдром маленького містечка. Але у нас працюють доктори, професори, кандидати наук, досвідчені викладачі, які мають знання та можуть навчити студентів. Навчально-методична робота спрямована на організацію навчально-виховного процесу з метою забезпечення підготовки висококваліфікованих спеціалістів та ґрунтується на досягненнях науки, передовому педагогічному досвіді, постійному пошуку та ефективному застосуванню інноваційних форм, методів і новітніх технологій навчання.

– Тож у Дубно бути вищій школі?

– Нашому Університету «Україна» жити і зростати, творити і вдосконалюватися. Ми не збираємось зупинятись на досягнутому. На перспективу плануємо в Дубно збудувати ціле університетське містечко із навчальними аудиторіями, лабораторіями, спортивними залами та майданчиками, житлом. До речі, для цього в районі Базарчика міська рада виділила земельну ділянку. Правда, для зведення такого об’єкта необхідні великі інвестиції.

А ось цього літа маємо всі підстави, щоб розпочати добудову навчального корпусу на вулиці Шевченка. Тож, у Дубно вища освіта прижилась і розвивається.

Записав Микола МОРОЗ,

Газета «Замок»