Чим живе Університет «Україна»

Як же швидко біжить час… Всі ми маємо пам’ятати про його цінність. Ще зовсім недавно, як і більшість нинішніх одинадцятикласників, з непевністю і острахом я стояла на порозі дорослого життя. І хоч з майбутньою професією визначилась заздалегідь, але перед великою кількістю існуючих вищих навчальних закладів трохи розгубилась.

У вирі різноманітних подій, що стрімко змінюють нашу країну, дають можливість задуматись над певними життєвими ситуаціями, мимоволі згадуєш про такі необхідні, а для когось банальні речі, які цікавлять кожну молоду людину, це те, з чим кожен із нас хотів би пов’язати усе своє життя. Дійсно, хтось готується до участі у ЗНО, закінчуючи школу, хтось, як, власне, і я, планує продовжити навчання у магістратурі, аспірантурі. Але всіх нас об’єднує одне – бажання вчитись, бажання долати нові вершини, доводячи собі та іншим, що ми, все-таки, на щось здатні. Коли мене хтось запитує «Який ВНЗ для продовження навчання ти обереш?», я без сумніву відповідаю – «Університет «Україна». Хтозна, що впливає на мою думку – дух науки, притаманний цьому приміщенню, привітність та інтелектуальність працівників університету, що мають гарну фахову підготовку й практичний досвід, заохочувальні методи до навчання… А, може, я просто звикла до цього навчального закладу? Все може бути… Ну, хіба можна забути ті чудові заходи, які проводяться у стінах університету, хіба можна забути, в якій атмосфері створюються гумористичні «перлини», які нерідко стають легендарними на довгий час.

Ви, мабуть, поставите запитання: «То що ж у вас такого відбувається?». Повірте, це краще побачити… Тим не менше, готова відкрити завісу невідомого.

Зазвичай, навчальний рік в Університеті «Україна» розпочинається з Посвяти у першокурсники. Обов’язковим елементом Дня знань є клятва першокурсників, перша лекція, яка запам’ятовується на все життя.

Не менш цікавими є проведення Дня студента, Андріївських вечорниць, організація виставки «Сонячний Великдень», які надовго заряджають присутніх гарним настроєм та незабутніми враженнями. А чого варті новорічний карнавал, конкурсно-розважальні програми до Дня святого Валентина «Серця двох», святковий вогник до 8 Березня… І знаєте я вдячна нашому університету за те, що в його стінах я можу не лише отримати гарну освіту, а й самовдосконалитись, розвиватись як особистість і жити всебічним життям молодої людини.

Та це ще далеко не всі заходи, що відбуваються у стінах Університету «Україна». Варто згадати і більш серйозні – лекції, бесіди, науково-практичні конференції, круглі столи на актуальні теми сьогодення. Зокрема, проведення заходів до Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту, участь у загальноміській акції з нагоди Дня пам’яті жертв голодоморів. Колектив унiверситету свято шанує тих, хто загинув у боях з фашистськими загарбниками, – щорiчно в День Перемоги до меморіальних дошок покладаються квiти, проводяться тематичні виховні години, зустрічі з ветеранами. ССК долучилась до приуроченої 70-річчю перемоги у Великій Вітчизняній війні естафети, яка полягала у пошуку інформаційних даних про солдат-дубенчан, загиблих за межами країни. З метою якісного виконання цієї роботи було створено пошукову групу, до складу якої ввійшли студенти різних спеціальностей і курсів.

Також ми проводимо вузівську благодійну акцію «Допоможи дитині-сироті» по збору одягу, іграшок, шкільного приладдя до Дня Святого Миколая. Студенти університету долучились до багатьох акцій на підтримку учасників АТО. Наші студенти були волонтерами під час проведення загальноміських заходів, приурочених Дню охорони навколишнього середовища, беруть участь у загальноміській акції «Чисте серце – чисте місто». Студентська самоврядна колегія долучається також до розвитку літературного процесу на Дубенщині, зокрема, члени ССК щорічно опубліковують свої роботи в альманасі «Зорі народжуються на землі».

Студентська самоврядна колегія приймала участь в організації Дня відкритих дверей. Саме з ініціативи студентів було проведено цікавий молодіжний квест «Вулицями міста Дубна». Команда-переможець у винагороду отримала безкоштовні квитки на розважальну гру у пейнтбол.

ССК прийняла активну участь у міському брейн-ринзі «Дубно та його міста-побратими». Учасниками інтелектуальної гри були команди вищих навчальних закладів міста. Кожна команда представляла одне з міст-побратимів Дубна – Гіжицько (Польща), Соколо-Підляський (Польща), Белоградчик (Болгарія) та Унічов (Чехія). Команда Університету «Україна» зайняла 2-ге місце.

Але, якщо Ви подумали, що це все, чим живе наш університет, змушена Вас засмутити. Насправді, наше життя настільки багатогранне, що іноді навіть дивуєшся, як працівники та студенти справляються зі всім цим. Хоча тут немає ніякого секрету, хіба-що в тому, що ми є УКРАЇНЦЯМИ. От і все…:)))

Мій вибір Університету «Україна» був правильним, і на разі я маю змогу не тільки здобути якісну освіту, а ще й творчо розвиватися.

Тож раджу всім читачам цієї статті – хоча б один раз не пожалкуйте свого часу і приходьте до Університету «Україна» у м. Дубно. Гарантую, що без хорошого настрою та доброї згадки про навчальний заклад Ви не підете! Мало того, Вам захочеться прийти ще не раз!!!

Польовий Володимир,