Керівник

Музика Володимир Павлович – 
директор Дубенської філії Університету “Україна”

Закінчив Луцький державний педагогічний інститут ім. Лесі Українки в 1981р., присвоєно кваліфікацію і звання вчителя математики середньої школи.

Указом Президента України присвоєно Почесне звання «Заслужений працівник народної освіти України» 13.06.1994 р. за значний внесок у розвиток національної освіти, впровадження сучасних форм навчання і виховання молоді. Нагороджувався Грамотами Міністерства освіти та науки України, управління освіти Рівненської обласної державної адміністрації, Дубенської міської ради та Подяками Університету «Україна».

Музика Володимир Павлович працює на педагогічній ниві понад 40 років. Він — знаний багатьма дубенчанами педагог, який 21 рік очолював заклад позашкільної освіти — Будинок дітей та молоді.

У квітні 2002 року з його ініціативи і безпосередньої участі засновано перший на теренах Дубенщини вищий навчальний заклад – Університет «Україна». За роки існування створено колектив однодумців, належну науково-методичну та матеріально-технічну базу.

Високий професіоналізм, патріотизм, активна громадянська позиція Володимира Павловича сприяє підвищенню іміджу та розвитку Університету «Україна» не тільки в місті Дубно. У структурі Дубенської філії є 6 локальних центрів дистанційного навчання на території Рівненської, Тернопільської областей, де сформовано адміністративні та професорсько-викладацькі колективи, організовано навчально-виховний процес.

Новаторські ідеї в організації та розвитку освіти, вмілий стиль керівництва, що притаманні Музиці В.П., сприяли тому, що в Дубно було проведено Всеукраїнський навчально-практичний семінар для керівного та викладацького складу за участю Академії педагогічних наук України.

Інноваційний підхід Володимира Павловича до розвитку вищої освіти на Дубенщині збагачується налагодженням міжнародних ділових контактів педагогічного колективу Університету «Україна» з колегами з Польщі та Франції.

Як викладач Музика В.П. постійно поповнює свій багаж знань, обмінюється досвідом із іншими викладачами, перебуває у постійному пошуку нової інформації, корисної для себе та студентів, прагнучи передати їм ті практичні знання, якими володіє сам.

Принциповий і вимогливий, доброзичливий і щирий, справедливий і коректний, відкритий для спілкування з колегами і студентами, Володимир Павлович заслужив повагу й авторитет у колективі.